Grudzień 2013

03.12.2013r. 

 

Wolontariusze wraz z opiekunem wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szklarach Górnych. Wolontariusze aktywnie uczestniczyli w  programie:  wykonali przestrzennego Anioła, oglądali pokaz sztucznych ogni ,wzięli udział w przemarszu do Galerii Cuprum Arena, a tam w zabawach z występami artystycznymi, min. występy zespołu muzycznego „Loka”, korzystali z poczęstunku (słodycze, napoje….)

 Program był bardzo atrakcyjny i ciekawy. Wszyscy uczestnicy zadowoleni, szczęśliwi i weseli po czterech godzinach wrócili do domu.

 

{gallery}wolontariat/2013-12{/gallery}

 

05.12.2013r.
 

Wolontariusze z TPD  przy naszym liceum wraz z opiekunem wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Wolontariatu w Lubinie, na którym nasza uczennica KAROLINA ANTKOWIAK otrzymała tytuł WOLONTARIUSZA ROKU.

Po uroczystości nasza młodzież udała się na kolejną Galę na zaproszenie Okręgowego Oddziału TPD w Legnicy. Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia dla najbardziej aktywnych wolontariuszy. Wśród nich KAROLINIE ANTKOWIAK i OLI KUNECKIEJ przyznano medale „Pomocna Dłoń” za krzewienie idei pomocy dzieciom.

Przewodnicząca TPD Elżbieta Michalak otrzymała PODZIĘKOWANIE za szczególne zaangażowanie w utworzenie Kół Przyjaciół Dzieci,dużą aktywność w działalności statutowej oraz rozwój młodzieżowego wolontariatu.

 
 

Posted Under