SIATKÓWKA I BIEGI, CZYLI SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA

Dnia 20.05.2014 r. na boisku RCS w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Chłopców. Pogoda w tym dniu była piękna co na pewno pomogło w zdobyciu tak dobrego miejsca. Drużyna naszej szkoły, w składzie Adrian Kopij (kapitan), Maciek Rudnicki, Kacper Szelukowski oraz Oskar Sadowski, po zaciętej walce z I Liceum Ogólnokształcącym z Lubina zajęła  3 miejsce. Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Kilku uczniów z naszej szkoły w dniu 29.04.2014 r. wzięło również udział w „Licealiadzie ”- Mistrzostwach Powiatu – w konkurencji Indywidualny Bieg Przełajowy, który odbył się w Lubinie na skateparku. Dziewczęta i chłopcy  z naszej szkoły zajęli 4 miejsce. Wyróżniającymi zawodniczkami zostały  Aleksandra Gebel, zajmując  4 m-ce oraz Kamila Polańska, która zajęła m-ce 24. Dalsze miejsce zajęła Asia Skupińska z klasy 1 c. Najlepszymi zawodnikami okazali się Stachowski Konrad z klasy 2d, który zajął 24 m-ce oraz Sadowski Oskar, który zajął m-ce 27. Maciek Rudnicki, Kopij Adrian, Kacper Szelukowski oraz Kamil Gwóźdź bardzo się starali zajmując dalsze miejsca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. /madziaraaa

 

 ZOBACZ TEŻ FILM OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SALEZJAŃSKIEJ WE WROCŁAWIU

 ZOBACZ TEŻ: WYGRAŁA W „OGRODACH SWOJEJ PAMIĘCI”

 

 

Posted Under