XIX DNI BRYTYJSKIE

UWAGA! UWAGA! JUŻ NADCHODZĄ…

 XIX DNI BRYTYJSKIE W SLO!!!

Już po raz dziewiętnasty społeczność Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w cyklu imprez składających się na DNI BRYTYJSKIE W SLO.

1. Najliczniejsze grono przyciąga od lat Przegląd Piosenki Anglojęzycznej „Thank You For The Music”, w którym uczestnicy prezentują się najpierw w czasie przesłuchań w auli liceum (11. marca 2017r., godz. 10.00), a następnie jury kwalifikuje osoby do Gali Finałowej w Centrum Kultury MUZA w Lubinie (16. marca 2017r., godz.10.00)

2. Drugi z tegorocznych konkursów „Name that tune”, czyli znany nam program „Jaka to melodia?” rozpocznie się w piątek, 17. marca 2017r., o godz. 10.00 w auli Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego. Doświadczenie poprzednich lat pokazuje, że uczestnicy znajdują w tej rywalizacji sporą dawkę dobrej zabawy.

3. Po raz kolejny odbędzie się również konkurs leksykalno – gramatyczny przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych p.t.: „When in Rome do as the Romans do”. Przygotowany został w oparciu o zasady egzaminu gimnazjalnego i z pewnością pozwoli uczniom zweryfikować posiadaną wiedzę z gramatyki i leksyki języka angielskiego. Będzie to znakomita powtórka materiału przed właściwym egzaminem gimnazjalnym! Konkurs odbędzie się 15. marca 2017r. o godzinie 10.00 w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym.

4. Konkurs wiedzy o kulturze krajów anglosaskich „Bridging the cultures” odbędzie się w auli Liceum Salezjańskiego we wtorek 14. marca 2017r. o godz. 10.00. Podstawowym celem tej rywalizacji jest promocja znajomości zarówno języka angielskiego,  jak i elementów kulturowych krajów, w których ten język dominuje.

W załącznikach na stronie poniżej znajdują się szczegółowe regulaminy poszczególnych konkursów.

Zapraszamy do Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego!

DNI BRYTYJSKIE 2017 RZ

DNI BRYTYJSKIE 2017 regulamin OA

DNI BRYTYJSKIE 2017 regulamin MZ

DNI BRYTYJSKIE 2017 regulamin thank you for the music

KARTA ZGŁOSZENIA SOLISTY

Posted Under