Osiągnięcia i sukcesy

Druga wygrana siatkarzy

Uczniowie SLO Paweł Malicki i Krystian Gawrysiak odnieśli kolejny sukces w piłce siatkowej plażowej. 24 maja w Złotoryi wygrali Finał Strefy Legnickiej.

Mistrzostwo w plażowej piłce siatkowej

12 maja br. reprezentanci SLO – PAWEŁ  MALICKI (2a) i KRYSTIAN GAWRYSIAK (2b) zdobyli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Kolejne wyróżnienie dla Oli Małeckiej

Uczennica SLO Aleksandra Małecka zdobyła wyróżnienie na XI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY w Głogowie w dniach 07-08 kwietnia br. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Brawo Ola!

Bardzo miło nam jest poinformować, że uczennica SLO Aleksandra Piotrowska znalazła się w gronie 16 osób, które zostały zaklasyfikowane do II etapu VI Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego pt. Wielcy Polacy XX w. Gratulujemy!!!Smile

XVIII Dni Brytyjskie w Salezjanie zakończone !

W piątek, 11.03.2016 odbyła się uroczysta Gala XVIII Przeglądu  Piosenki  Anglojęzycznej wieńcząca kolejną edycję Dni Brytyjskich. I miejsce oraz nagrodę w wysokości 1000 zł w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyła ALEKSANDRA MAŁECKA  z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie!!!  Brawo!

I miejsce w dyktandzie dla Stefana Ficner 🙂

Z  dumą ogłaszamy, że nasz uczeń – Stefan Ficner z klasy IB zajął I miejsce w dyktandzie w języku angielskim, które odbyło się w I LO w Lubinie 19.02.2016. Gratulujemy!

Sukces Pauliny!

Paulina Andrzejewska,uczennica kl. IIIa, została laureatką Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Literackiej.W konkursie brało udział 217 uczestników, przyznano główną nagrodę i 3 wyróżnienia. To już kolejny sukces Pauliny,której gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach literackich.

I miejsce Oli Majdan!

Uczennica kl.IIb Aleksandra Majdan zajęła I miejsce w diecezjalnym konkursie literackim ,,W IMIĘ MIŁOŚCI,,.
Ola odebrała swoją nagrodę z rąk ks.biskupa  Marka Mendyka w czasie uroczystości dziękczynnych za beatyfikację Ojców Z.Strzałkowskiego i M.Tomaszka. Gratulujemy Oli i źyczymy kolejnych sukcesów literackich.

Gratulujemy Małgosi!

10 listopada 2015 r. podczas 3. Konkursu Literackiego dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska pt. ,,A nad nami Biało-Czerwona” wyróżnieniem specjalnym, za wiersz „Ślepa miłość”, została oznaczona uczennica kl. 2a SLO – Małgorzata Mowczan. Naszej laureatce serdecznie gratulujemy!

Badminton

Reprezentacja SLO w składzie: Piotr Luzar, Jakub Mowiński i Kamil Rajchel  zajęła 3 miejsce w Licealiadzie w badmintonie w Złotoryi. GRATULACJE!

Wybitnie zdolna!

Anna Kujtkowska, uczennica klasy 3c, została uczestniczką programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. W ciągu bieżącego roku szkolnego będzie uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach organizowanych przez warszawskie uczelnie wyższe. Ani gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.